Systemicons Schornsteinzubehör
Systemicons Schornsteinzubehör

Aero-Protect

Těsnění prostupů pro spalinové systémy

Střešní prostupy by měly být co nejlépe utěsněny, jednak aby se zabránilo tepelným ztrátám, a také aby se chránila střešní konstrukce před vnikáním vlhkosti. K tomu jsou k dispozici různé možnosti. Volba správného utěsnění závisí na použitém systému odvodu spalin a musí být v každém případě rozhodnuta individuálně.

Těsnící manžety DW pro třísložkové nerezové komíny mají flexibilní průchodku s širokým těsněním, což vytváří velkou kontaktní plochu s komínem pro jeho bezpečné utěsnění, čímž např. splňuje požadavky na zkoušky budov na "blower door" test.

Těsnící manžety TW pro TWIN-P a PP-Systémy mají rychlé a trvalé utěsnění prostupů přes parozábrany, podložky, dřevěné deskové materiály apod. Pouzdro je opatřenou butyl lepící páskou, která poskytuje mimořádně silnou adhézní sílu a je odolné proti roztržení.Dále nabízíme také cenově příznivé těsnící pouzdro s lepícím límcem Tyvek, které je vhodné pouze pro aplikaci na parozábranu na interiérové straně.


Aero-Protect produkty

DW-Těsnící manžety

DW těsnicí manžety pro třísložkové nerezové komíny mají flexibilní průchodku s širokým těsněním, což vytváří velkou kontaktní plochu s komínem pro jeho bezpečné utěsnění, což zajišťuje optimální vzduchotěsnost. Tím např. také splňuje požadavky na zkoušky budov na „blower door“ test. Manžety jsou testovány firmou TÜV-Süd a splňují normativní požadavky na izolované spalinové systémy Jeremias na odolnost proti vyhoření sazí.

Vhodné a testované pro T400 N1 G

DW-Stropní panely s parotěsnou zábranou

Stropní panel je již kompletně hotový díl, který parotěsně utěsní prostup stropem. Např. splňuje požadavky na zkoušku „Blower Door“. Stropní panely jsou testovány a splňují normativní požadavky na odolnost proti vyhoření sazí u třísložkových komínů Jeremias.

Vhodné a testované na T450 N1 G

PP- / TWIN- Těsnící manžety

Pro komín LAS (TWIN- a PP-) pro rychlé a trvalé utěsnění prostupů přes parozábrany, podložky, dřevěné deskové materiály apod. Pouzdro je opatřeno butyl lepící páskou, poskytující mimořádně silnou adhezní sílu, odolné proti roztržení.

Izolace prostupů šachet

S našimi izolačními pásy je možné trvale vzduchotěsně a zároveň pružně spojit komíny a šachty s rovinou střechy, a to jak pod i nad. Díky flexibilním materiálům se těsnicí systém dokonale přizpůsobuje nepravidelnostem, jako jsou střešní tašky, a je snadno a jednoduše instalovatelný.

 

Kontakt

Co pro Vás můžeme udělat?

Osobní poradenství, optimální služby a osobní vztah k našim zákazníkům a partnerům jsou pro nás velmi důležité.

Máte dotazy k našim výrobkům, chcete si nechat vypracovat cenovou nabídku nebo potřebujete podporu při plánování vašeho komínového projektu?

Ozvěte se nám, rádi vám poradíme!

Kontaktní formulář

Můžete nás navštívit, nebo také kontaktovat telefonicky či e-mailem:

Sídlo společnosti Most
Jeremias CZ s.r.o


Školní 22
CZ - 434 01 Most Rudolice

Tel:  +420 778 442 874
Fax: +420 476 704 296
info@jeremias.cz

 
Prodejní sklad Praha - Hostivař

Štěrboholská 44/1307
(Areál Tesla Karlín)
CZ - 102 00 Hostivař
 
 

Prodejní sklad Brno

Kaštanová 489
(Areál MANAG)
CZ - 620 00