Kariéra v Jeremias

Jsme jedním z předních světových výrobců technologie odvodu spalin. Náš neustále se rozrůstající tým stále hledá nové motivované kolegy. Jako vynikající zaměstnavatel klademe velký důraz na harmonickou spolupráci a soudržnost. Týmový duch je naší nejvyšší prioritou a měl by být pro vás samozřejmostí při každodenní práci, protože jen společně můžeme dosáhnout mnoha úspěchů.

V rámci týmu u nás budete podporováni a podněcováni. Našim zaměstnancům důvěřujeme a vážíme si jejich výkonu.
Hledáme lidi, kteří se ztotožňují s DNA společnosti Jeremias, žijí našimi hodnotami a reprezentují je před našimi partnery.

Následující stránky vám poskytnou představu o týmu Jeremias, našich volných pracovních místech a o všem, co vás v Jeremias čeká.

Nasaďte korunu své kariéře, těšíme se na vás!

1

VOLNÉ MÍSTO

Řidič skupiny B+E

Přijmeme řidiče/řidičku skupiny B+E

Do budoucna možnost rozšíření na C+E

Pozice je vhodná i pro důchodce, možnost HPP,DPP, DPČ

Co vás čeká

- rozvoz zboží po ČR a 1 x za 14 dní Německo, každý den doma, jízdy 7:00 - 16:00h

- vozový park : 2x plachtová dodávka / 1x MB Actros + přívěs

Požadujeme

- řidičský průkaz sk. B + E

- spolehlivost a ochotu pracovat

Co vám můžeme nabídnout

- zaměstnání ve stabilní společnosti

- skvělý tým zaměstnanců

- dostupnost MHD z Mostu

- standardní benefity: příspěvek na stravování, 25 dní dovolené, 13. plat po odpracování 1 roku

Kontakt

Máte zájem nebo další otázky? Rádi vám pomůžeme.

Stačí nám poslat e-mail nebo nás kontaktovat telefonicky - těšíme se na vás!

info@jeremias.cz

Jeremias CZ s.r.o.
Školní 22
CZ - 434 01 Most Rudolice
Telefon: +420 476 701 238