Celosvětová rodinná firma

Již více než 50 let se zasazujeme o vysoce kvalitní a zákaznicky orientovaná řešení v oblasti komínů a spalinových systémů - pro soukromé, komerční i průmyslové aplikace. Skupina Jeremias se vyznačuje know-how, povědomím o kvalitě a inovativními výrobky - a to po celém světě. Filozofie společnosti, která se vyznačuje tradicemi a hodnotami, se vyvinula z kdysi malé rodinné společnosti v neustále rostoucí skupinu.

Naše vztahy s obchodními partnery doma i v zahraničí, z nichž mnohé trvají již desítky let, se vyznačují duchem partnerství a férovosti. Realizujeme vize. Naše projekty jsou založeny na odvaze a pevné vůli přijímat kdykoli nové výzvy.

Naše výrobky a kompetentní zákaznický servis i mezinárodní certifikáty představují technickou inovaci, kreativitu a ducha doby. Pouze nejlepší kombinace dlouholetých zkušeností a vizionářských nápadů vytváří "to pravé ořechové"!

83000+

Realizovaných projektů po celém světě

50+

Let praxe

1000000+

Spokojených zákazníků po celém světě


Náš tým

Naši zaměstnanci

Nejdůležitějším aktivem společnosti jsou její vlastní zaměstnanci. Kompetence a schopnost pracovat v týmu hrají stejně důležitou roli jako odhodlání a ambice. Pouze s těmi nejlepšími zaměstnanci může společnost růst a dosahovat úspěchů. Náš neustálý růst je toho jasným ukazatelem a umožňuje našim zaměstnancům aktivně se podílet na historii společnosti Jeremias. Rádi zaměstnáváme lidi, jejichž podpis se odráží v rozvoji naší společnosti.

Naše filozofie

Firemní filozofie

Základem našeho dlouholetého úspěchu je firemní filozofie utvářená tradicemi a hodnotami.

Vizionářské myšlení, etické zásady a absolutní respekt k našim zaměstnancům, zákazníkům a dodavatelům jsou orientací pro naše každodenní jednání a zajišťují udržitelný a úspěšný rozvoj našeho rodinného podniku řízeného majiteli.


Naše vize

Chceme, aby lidé na celém světě mohli díky našim výrobkům samostatně a individuálně využívat moderní zdroje energie a tepla.


Naše poslání

Jako globálně expandující společnost si zakládáme na kontinuitě, flexibilitě a kvalitě.
Díky našemu jedinečnému sortimentu nabízíme vysoce kvalitní a inovativní řešení v oblasti tepelné a spalinové techniky pro soukromé i průmyslové aplikace.
Známe hodnotu lidí ve firmě a komunikujeme otevřeně a upřímně. Naše zákazníky vnímáme jako součást společnosti a řešíme jejich specifické požadavky, abychom dosáhli cíle trvalého společného úspěchu. Pečlivý výběr našich dodavatelů a jejich zapojení jako partnerů považujeme za další důležitý stavební kámen.


Naše zásady

Spolehlivost
Přijímáme odpovědnost za své úkoly, stojíme si za svou prací s čistým svědomím a plníme své sliby.

Kontinuita
Neustále přezkoumáváme a vyhodnocujeme naše produkty, procesy a rizika z hlediska optimalizačního potenciálu a využíváme naše příležitosti k jejich trvalému zlepšování.

Růst
Růst je součástí našeho procesu vývoje. Rosteme jako společnost a každý jednotlivý zaměstnanec roste ve své osobnosti a ve svých úkolech.

Kompetence
Našim zákazníkům nabízíme profesionální poradenství s odbornou kompetencí a nadšením.

Udržitelnost
Jednáme vědomě a pěstujeme trvalé, vděčné vztahy se zaměstnanci, partnery a životním prostředím.

Ekonomická efektivita
Myslíme a jednáme podnikatelsky. Ziskovost je základem naší budoucí životaschopnosti. Díky štíhlým strukturám a procesům a krátkým rozhodovacím procesům udržujeme náklady na co nejnižší úrovni.

Teamwork
Ztotožňujeme se s tím, co děláme.
Spolupracujeme s nasazením a cílevědomostí.
Jsme kreativní.
Můžeme se na sebe spolehnout.
Jsme Jeremias!

Ocenění
Zaměřujeme se na lidi, a proto se ke svým kolegům a partnerům chováme s úctou a respektem.

Historie

Bylo nebylo...

Jak už to tak bývá, historie skupiny Jeremias začala objevením lukrativní mezery na trhu v každodenním pracovním prostředí. V průběhu let si kominický mistr Walter Engelhardt všiml, že neustále přibývá komínů, které potřebují renovaci, a v roce 1970 založil společně s Johannem Melznerem firmu na renovaci komínů.

Stefan Engelhardt navázal na myšlenku svého otce a začal sám vyrábět potřebné nerezové kouřovody ve společnosti Jeremias GmbH, která byla založena v roce 1984. Tím byl položen základ pro rychlý rozvoj společnosti a úspěšné rozšiřování oborů podnikání a prodejních oblastí.

Aby bylo možné uspokojit rostoucí poptávku i v oblasti průmyslových komínů, byla v roce 1992 v závodě ve Wassertrüdingenu založena další společnost Engelhardt GmbH Stahlschornsteine (SES), která se specializuje na projektování, výrobu a montáž ocelových komínů.

Po otevření dalších mezinárodních výrobních a prodejních poboček a spojení společností Jeremias a SES v roce 2016 je dnešní Jeremias Abgastechnik GmbH jedním z předních světových výrobců komínových a kouřovodných systémů a aktivně pracuje na dalším rozšiřování své pozice na trhu jako zákaznicky orientovaná společnost s inovativními a vysoce kvalitními produktovými řešeními.

Jeremias international

Bezmezná spolupráce - Jeremias international

Od založení společnosti se filozofie skupiny Jeremias vyznačuje stejně silným a opatrným smýšlením o expanzi.

Již v prvních letech skupina rostla krok za krokem a postupem času vybudovala mezinárodní distribuční síť. S rostoucím počtem poboček se zvyšoval i počet zaměstnanců. V roce 2013 měla skupina Jeremias již více než 1000 zaměstnanců. Dnes máme 1400 kolegů po celém světě. 

Díky mnoha výrobním závodům, pobočkám a četným obchodním partnerům po celém světě můžeme našim zákazníkům zaručit optimální servis i stálou dostupnost bez ohledu na místo.

Jsme tu pro vás vždy a všude!

RokUmístění a prodejní regiony
1984Jeremias Německo
1992Jeremias Česká Republika
1992Engelhardt GmbH Ocelové komíny (Spojení s Jeremias v roce 2016)
1997Jeremias Polsko | Regiony prodeje Polsko a pobaltské státy
2007Jeremias Španělsko | Regiony prodeje Španělsko, Portugalsko, Asie, Středomoří a Jižní Amerika
2009Jeremias Spojené království
2010Jeremias Chorvatsko
2013Jeremias Finsko
2014Jeremias USA | Regiony prodeje USA a Kanada
2016Jeremias Francie
2017Jeremias Itálie
2018Jeremias Spojené království : Willis & Thornley se stalo součástí skupiny Jeremias (2024 převzetí společností Jeremias UK)
2024Dánsko (účast v Avantea Steel Solutions A/S)

Zastoupení po celém světě:

Německo 

Výrobní plocha: 12000 m2
Skladovací plocha: 32000 m2

 

Polsko

Výrobní plocha: 6000 m2
Skladovací plocha: 7600 m2

Španělsko 

Výrobní plocha: 8500 m2
Skladovací plocha: 1600 m2

Velká Británie  Česká Republika  USA  Finsko  Francie  Itálie  Chorvatsko