{$common.contactHotlinesText}
  Tel: +420 476 701238
  Fax: +420 476 704296

  Podniková filozofie

  „Kdo pořád dělá jen to, co už umí, zůstane navždy tím, čím už je.“ (Henry Ford)

  25 let záruka

  Hodnoty a ocenění hodnot jako základ živé podnikové kultury

  Jeremias – za tímto jménem se skrývá  know-how, vědomí kvality a inovativní produkty. A přesto je Jeremias daleko více než jen renomovaný výrobce komínů a výfukových systémů. Základ našeho dlouholetého úspěchu tvoří podniková filozofie založená na tradici a hodnotách, která je určující linií našeho každodenního jednání. Vizionářské myšlení, etické zásady a absolutní ocenění našich zaměstnanců, zákazníků a dodavatelů jsou zárukou trvale udržitelného a úspěšného rozvoje našeho rodinného podniku.

  Špičková kvalita
  Nabízíme produkty špičkové kvality a jsme perfektní ve všech oblastech našeho podnikání. Naše jednání se řídí heslem: „Nic není tak dobré, aby to nemohlo být ještě lepší.“ Pro společnost Jeremias znamená kvalita spokojené zákazníky, kterým splnila jejich očekávání. Naše kvalita se zakládá na pevně zakotveném povědomí našich zaměstnanců a na dobrém, tvůrčím podnikovém prostředí. K tomu patří i neustálá kontrola produktů, procesů a činností, pochybování o nich a jejich zlepšování.

  Efektivnost
  Štíhlé struktury a procesy, jakož i krátké rozhodovací cesty jsou nosným pilířem naší podnikové filozofie. Tak udržujeme náklady na nejnižší možné úrovni a dosahujeme vynikajícího poměru ceny a výkonu, který považujeme za svůj závazek vůči našim zákazníkům.

  Spolehlivost
  Skupina Jeremias je spolehlivým obchodním partnerem. Naše produkty mají dlouhou životnost a a jsou perspektivní. Naše distribuční organizace je blízko k zákazníkům, poskytuje odborné poradenství a zajišťuje spolehlivé dodávky.

  Internacionalita
  Jako přední mezinárodní poskytovatel usilujeme v myšlení i jednání o otevřenost pro celý svět. Nabídka našich produktů splňuje specifické požadavky mezinárodních trhů.

  Inovace   
  Jako přední dodavatel technologií a zdroj impulzů v našem odvětví vyvíjíme inovativní systémy pro nové oblasti použití nebo nové trhy a nabízíme individuální řešení pro problémy našich zákazníků.

  Kompletní program
  Zajišťujeme kompletní program pro každou potřebu a každý požadavek, jakož i široké spektrum služeb na podporu našich partnerů.
  Instalace našich produktů je rychlá a spolehlivá, naše produktová paleta nabízí řešení pro každý problém.

  Férové jednání
  Jsme rodinná firma a spolupracujeme se svými zákazníky, zaměstnanci a dodavateli na partnerské a férové bázi  – s cílem oboustranného úspěchu. Známe hodnotu lidí ve firmě a jednáme s nimi otevřeně a důvěrně. Angažovaná a na cíl zaměřená spolupráce je pro nás důležitá! Schopným, ambiciózním zaměstnancům nabízíme vynikající možnosti rozvoje.

   

  Máte-li zájem, prohlédněte si naši publikaci Profil společnosti

  Záruka 25 let!