{$common.contactHotlinesText}
  Tel: +420 476 701238
  Fax: +420 476 704296

  Výhřevnost

  Nabízíme optimální výfukovou jednotku pro každý způsob použití.

  25 let záruka

  Energeticky efektivní a ekologický

  Vysoký stupeň využití kondenzačního topení spočívá v tom, že se pro vytápění využívá i kondenzační teplo spalin. Spaliny se přitom zchladí výrazně pod 120 °C, takže se kondenzát často tvoří ještě v komíně. Po vnitřní stěně tlakotěsného potrubí tento kondenzát stéká zpět do kotle.
  Vznikající kondenzát je kyselý, a napadá tedy neušlechtilé materiály. Dříve používané materiály kotlů a výfukového potrubí nebyly dostatečně odolné vůči korozi. Kyselina obsažená ve spalinách se musí neutralizovat pomocí vhodných zařízení.
  Spaliny nelze u plynových kondenzačních zařízení odvádět přirozeným komínovým tahem. Dmychadlo tlačí spaliny do potrubí tlakem maximálně 200 pascalů. Výfuková trubka tedy musí být vhodná pro přetlak a nesmějí unikat ani spaliny, ani kondenzát.

  Jeremias nabízí vůči korozi odolné tlakotěsné výfukové systémy z ušlechtilé oceli a polypropylenu (PP), které jsou vhodné pro řešení spalin u kondenzačních kotlů. Podle výchozí situace a plánového přívodu vzduchu si můžete vybrat komínovou sadu vhodnou pro vaše kondenzační zařízení:

  TWPL (plast/lak pozink)

  Koncentrický spalinový systém pro přívod vzduchu a odvod spalin

  TWP (plast/nerez)

  Koncentrický spalinový systém pro přívod vzduchu a odvod spalin

  DW-ECO 2.0 AL

  Třívrstvý tlakotěsný systémový spalinovod z nerezové oceli

  DW-AL

  Třívrstvý tlakotěsný systémový spalinovod z nerezové oceli

  DW-KL

  Třívrstvý tlakotěsný systémový spalinovod z nerezové oceli s kónicky utěsněným spojením

  Záruka 25 let!