{$common.contactHotlinesText}
  Tel: +420 476 701238
  Fax: +420 476 704296

  Biomasa

  Nabízíme optimální výfukovou jednotku pro každý způsob použití.

  25 let záruka

  Budoucnost díky trvalé udržitelnosti

  Na rozdíl od fosilních zdrojů energie, při jejichž spalování se uvolňuje uhlík, který se ukládal několik milionů let, zatěžuje spalování biomasy životní prostředí pouze skleníkovými plyny, které rostliny předtím spotřebovaly při svém růstu.
  Proto je biomasa v pevném, kapalném nebo plynném skupenství ekologickým palivem a je k dispozici v dostatečném množství jako obnovitelný přírodní zdroj. Biomasa se může používat jak pro získávání energie formou tepla, chladu nebo elektřiny, tak pro získávání paliv (bionafta, rostlinné oleje).
  Všechny výfukové systémy Jeremias z ušlechtilé oceli a keramiky se v zásadě hodí k napojení na topeniště s biomasou, protože jsou odolné vůči požáru sazí, odolné vůči korozi, a proto jsou klasifikované do třídy verifikace V2 nebo V3. Navíc s produkty DW MAMMUT a EW/DW SILVER nabízíme také výfukové systémy, které i po požáru sazí umožňují vlhký provoz (W3G).
  Pro další informace o speciálních použitích, jako krbová kamna na pelety, bioplynové stanice, biomasa, topné kontejnery atd., vám předkládáme jako první krok naši brožuru „Topení s biomasou“.
  Tabulka podle kompatibility paliva ke stažení

  DW-MAMMUT

  Třívrstvý systémový spalinovod z nerezové oceli s kyselinovzdornou keramickou vnitřní rourou.

  Záruka 25 let!