{$common.contactHotlinesText}
  Tel: +420 476 701238
  Fax: +420 476 704296

  Biomasa

  Nabízíme optimální výfukovou jednotku pro každý způsob použití.

  25 let záruka

  Budoucnost díky trvalé udržitelnosti

  Na rozdíl od fosilních zdrojů energie, při jejichž spalování se uvolňuje uhlík, který se ukládal několik milionů let, zatěžuje spalování biomasy životní prostředí pouze skleníkovými plyny, které rostliny předtím spotřebovaly při svém růstu.
  Proto je biomasa v pevném, kapalném nebo plynném skupenství ekologickým palivem a je k dispozici v dostatečném množství jako obnovitelný přírodní zdroj. Biomasa se může používat jak pro získávání energie formou tepla, chladu nebo elektřiny, tak pro získávání paliv (bionafta, rostlinné oleje).

  Kouřovody Jeremias z nerezové oceli a keramiky jsou vhodné pro připojení ke krbům na biomasu, v závislosti na způsobu provozu, protože jsou odolné proti vyhoření sazí a testovány na odolnost vůči korozi.

  Kromě toho nabízíme DW-MAMMUT a EW / DW SILVER, což jsou spalinové systémy, které umožňují kondenzační mokrý provoz dokonce i po požáru sazí (W3G keramika a W2G s dodatečným použitím pro nerezovou ocel - viz příslušné schválení typu DIBt).

  Pro další informace o speciálních použitích, jako krbová kamna na pelety, bioplynové stanice, biomasa, topné kontejnery atd., vám předkládáme jako první krok naši brožuru „Topení s biomasou“.
  Tabulka podle kompatibility paliva ke stažení

  Záruka 25 let!