{$common.contactHotlinesText}
  Tel: +420 476 701238
  Fax: +420 476 704296
  25 let záruka

  Laboratoř Jeremias Inc ve městě Logan

  Společnost Jeremias má pravděpodobně největší laboratoř na světě k testování komínů a ventilačních systémů.

  Samostatná výzkumná a vývojová laboratoř společnosti Jeremias Inc. se nachází ve městě Logan ve státě Ohio v USA.

  Její třípodlažní budova (vysoká 8,5 m) má půdorys pouhých 12 x 12 m, ovšem má kapacitu na zpracování více než 4 milionů BTUh (2050 KWh) zemního plynu, což z ní dělá největší testovací zařízení na světě, které se věnuje výhradně testování komínů a přetlakových systémů. V laboratoři máme dva plynové hořáky spolu se třemi generátory spalin a dalším testovacím zařízením pro komíny velmi velkého průměru a dalších ventilačních systémů do průměru 900 a 1200 mm.

  Datové a počítačové centrum s 80 kanály pro sběr dat soustavně monitoruje a zaznamenává data v reálném čase. V laboratoři pracuje na plný úvazek zkušený technik, který má více než 25 let zkušeností s testováním komínů. Na testování v našem zařízení dohlíží společnost Underwriter Laboratories (UL) a blížíme se našemu počátečnímu cíli provádět více než 20 různých bezpečnostních certifikací UL a ULC (Severní Amerika).

  Další plánované kroky v testování UL and ULC budou pro většinu amerických inženýrů naprosto neuvěřitelné, protože společnost Jeremias přináší do Ameriky další německé a evropské technologie. Společnost Jeremias Inc. je předním inovátorem produktů ve svém oboru, která na americký trh přináší nové aplikace.

  Záruka 25 let!