{$common.contactHotlinesText}
  Tel: +420 476 701238
  Fax: +420 476 704296
  25 let záruka

  Spustili jsme nový nabídkový nástroj „Quickquote“

  Obchodní partneři společnosti Jeremias mají s okamžitou platností k dispozici nabídkový program „Quickquote“, který kompletně pochází z vlastního vývoje.


  Pomocí nového on-line nástroje, který sjednocuje dosavadní jednotlivá řešení „ABS“ a „KISS“ pod zcela nově koncipovanou a srozumitelnou uživatelskou plochu, lze velmi jednoduchým způsobem připravit individuální nabídky komínů.

  Varianta „PRO“ vám přitom nabízí všechny obvyklé funkce k sestavení nabídky, obsahuje všechny systémy pro odvod spalin Jeremias a do budoucna bude automaticky aktualizovat seznam výrobků při změnách. Přenos dat z vaší objednávky do společnosti Jeremias je nyní možný digitálně stiskem tlačítka, což vám umožní tento nástroj užívat také jako e-shop.

  Asistovaná varianta „EASY“ je vhodná pro všechny, kteří chtějí svým zákazníkům rychle a jednoduše předložit nabídku našich standardních systémů. Po zadání několika málo parametrů obdržíte návrh nabídky, který lze předložit zákazníkovi obratem nebo po drobné manuální úpravě.

  Nový nástroj pro tvorbu nabídek je dokonalý díky šablonám nabídek s možností individuální úpravy, správě zákazníků s možností uložení podmínek a rozsáhlému archivu nabídek.

  Vyzkoušejte náš nový nástroj, zde přejdete na přihlašovací stránku

  Jeremias Quickquote Team

  Záruka 25 let!