{$common.contactHotlinesText}
  Tel: +420 476 701238
  Fax: +420 476 704296

  KOMÍNOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

  U Jeremiasu naleznete rozsáhlou nabídku příslušenství pro komíny a odtahy spalin.

   

   

   

  25 let záruka

  Motorické spalinové klapky

  MAK

  Motorem ovládaná spalinová klapka se hodí k montáži do potrubí všech regulovaných spotřeničů na olej, plyn, tuhá paliva či biomasu.  

  Mimo pracovní dobu spotřebiče klapka automaticky zavírá spalinovou cestu, aby se zabránilo tepelným ztrátám. Pokud regulátor teploty (termostat) vyšle požadavek na generování tepla, před zprovozněním hořáku elektromotor automaticky otevře klapku a uvolní se program zapálení ohně.

  MAK-N

  Motoricky ovládaná výfuková klapka pro podtlakové výfukové systémy, vhodná pro kaskádový provoz zdrojů tepla, uzavírací klapka samostatného spotřebiče nebo klapka šetřící energii.

  Výfuková klapka s průběžnou hřídelí a prstencovou mezerou pro nucené větrání.


  MAK-P

  Motoricky řízená výfuková klapka pro výfukové systémy pracující v přetlaku či podtlaku, zvláště vhodná jako energeticky úsporná klapka s průběžnou hřídelí těsnou proti kondenzátu.

   

   

  MAK-HT

  Motoricky ovládaná výfuková klapka pro výfukové systémy s přetlakem do 5000 Pa. Vhodná pro provozy, pece nebo stavbu lodí, stejně jako pro zkušební stolice motorů, CHP, bypasy, stejně jako pro chemický průmysl a ochranu proti zpětnému toku. Hřídel je tepelně oddělena a těsná proti kondenzátu.


  Záruka 25 let!