{$common.contactHotlinesText}
  Tel: +420 476 701238
  Fax: +420 476 704296

  KOMÍNOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

  U Jeremiasu naleznete rozsáhlou nabídku příslušenství pro komíny a odtahy spalin.

   

   

   

  25 let záruka

  Příslušenství pro komíny

  Široký sortiment příslušenství pro všechny výfukové systémy, komíny z ušlechtilé oceli a kouřovody

  Produktový program Jeremias zahrnuje bohatý sortiment příslušenství, které doplňuje náš sortiment vysoce kvalitních výfukových řešení: od zvýšení komína z ušlechtilé oceli přes komínovou nástavbu pro každý komín z ušlechtilé oceli, krycí desky na komín, stříšku na komín a obložení komína až po výfukovou klapku.

  Komínový nástavec

  Pro optimalizaci výkonu komína doporučujeme použít nástavec na komín, který zajistí rovnoměrný tah odpadních plynů a optimální spalování.

  Zakrytí komína

  Krycí deska z ušlechtilé oceli chrání ústí komína před vlhkostí a mokrem. K dostání je v mnoha velikostech a variantách a lze ji optimálně upravit podle rozměrů komína a instalované vnitřní trubky.

  Stříška na komín

  Díky použití stříšky „Napoleon“ nebo Meidingerovy hlavice lze dosáhnout dodatečné ochrany komína před vlhkostí a padavými větry.

  Obložení komína

  Obložení boků komína z ušlechtilé oceli nebo mědi chrání zdivo komína před povětrnostními vlivy a přispívá k delší životnosti komína.

  Výfuková klapka

  Pomocí výfukových klapek lze výfukovou cestu uzavřít, aby se účinně předcházelo energetickým ztrátám, když je kotel mimo provoz, nebo průniku odpadních plynů z jiných zařízení.

  Neutralizační zařízení

  Kondenzát z kondenzačních jednotek, který obsahuje kyseliny, se pomocí neutralizačního zařízení uvádí na hodnotu pH, s níž ho lze vypouštět do kanalizace.

  Záruka 25 let!